SPOILER 5.10 - "ARE YOU MY MOTHER" a 5.11

06.11.2011 20:52

5.10 - Are You My Mother

Addison se sejde s Melanií (20 let, 8. mesic těhotenství), která jí chce dát své dítě k adopci. Melanie začne nenápadně naznačovat, že by ráda dala dítě Addison a ta se nijak nebraní, ale přesto se zeptá, zda se Mel setkala i s jinými potencialními rodiči. Odpoví že ano, a i přesto, ze chodí do kostela, více se jí líbí představa, kdy Addison s jejím dítětem hrají na klavír a koukají se přitom na oceán.
Addison se později setká se socialní pracovnicí a ta uzná, že Add může ve svém domě ditě vychovávat.

Melanie porodí. Zeptá se Add, jestli si chce dítě pochovat, ale vzápetí poznává, jak těžké pro ni bude se s dítětem rozloučit. Řekne Addison, že si byla tak jistá, že bude jejímu dítěti skvělou matkou... Addison zaznamená změnu v jejím hlase. Melanie váhá. Ale nakonec dítě Addison předa s tím, že je skvělá a že bude fantastickou matkou. Přesto si vzpomene na rodinu z kostela jak skvěle by se jejímu dítěti dařilo s mámou, tátou a bratrem. Addison je zdrcená.

5.11

Sam flirtuje s Karou v baru. Ona se ho zeptá, jestli je opravdu doktor. Sam jí odpoví, že je to kardiolog. Ona mu nevěří. Zeptá se jí, jestli jí to má nějak dokázat. Kara souhlasí, popadne ho za ruku a ptá se ho, jaký sval právě teď srží. Sam jí odpoví, že je to biceps. Pak mu sáhne na hrudník a on jí na to řekne, že to je prsní sval. Kara mu říká, že tuhle hru by s ním mohla hrát celou noc. Sam ji zve do své kanceláře, aby jí mohl ukázat své atestace. Ona svraští obočí a povídá mu, že je to škoda, že doteď si vedl dobře. Sam se cítí odmutnutý.
Pete je v baru a Nina také. Nina se ho ptá na jeho skupinu, kterou měl na svatbě, a taky na to, jestli jeho žena ví, že je tady. On jí řekne, že teď, když bydlí každý sám, už se jí hlásit nemusí. Nina mu odpoví, že ženaté chlapy má ráda. Zeptá se ho, jestli by se rád podíval do jejího bytu. Pete jí na to řekne, že přišel s přáteli. Nina mu odpoví, že bydlí ve 3. patře a že se vrátí dřív, než si jeho přátele všímnou, že zmizel. Pete se na ni usměje a chytí ji za ruku.


Datum vysílání: epizoda 5.10 - "Are You My Mother"  5.1.2012