O SERIÁLU

 

Private Practice je lékařské drama, které mělo premiéru 26.9.2007 na stanici ABC. Jedná se o spin-off seriálu "Chirurgové". Tento seriál se zaměřuje na život Addison Montgomeryové, kterou hraje Kate Walsh, poté co opustí Seattle Grace nemocnici a připojí se k soukromé praxi v Los Angeles. Seriál vytvořila Shondra Rhimes, která je také výkonná producentka spolu s Betsy Beers, Mark Gordon, Jon Cowan a Robert Rowner, který slouží jako záskok za Rhimesovou, která má závazek i k seriálu "Chirurgové".

 

Původ

21. února 2007, The Wall Street Journal uvedl, že  ABC plánuje spin-off z Chirurgů kde se představí Kate Walsh jako postava Addison Montgomery. Následné studie potvrdily zprávy o tom, že finále Chirurgů bude dvouhodinnové (bylo odvysílán 03.5.2007) a bude sloužit jako vstupní pilot pro spin-off. Epizoda ukáže Montgomeryovou na dovolené na klinice v Los Angeles, která se jmenuje Oceanside Wellness centrum.

 

Obsazení

29. června 2007 bylo oznámenostanicí ABC , že Merrin Dungey, která hrála Naomi Benett v pilotu bude nahrazena Audrou McDonald. ABC neuvedla důvod pro tuto změnu. Dne 11. července 2007 bylo oznámeno, že nová postava Charlotte, kterou hraje KaDee Strickland, byla přidána k hlavnímu obsazení.

 

Umístění

 Seriál PP točí hodně záběrů v exteriéru (stejně jako někteří jejich venkovní děje) v Santa Monice, Kalifornii. Oceanside budova se nachází na rohu 4. a Wilshire v Santa Monice. Je to vlastně banka.
Addison Montgomery a Sam Bennett žijí ve vzácných Malibu domech přímo na písečné pláži, které ve skutečnosti stojí víc jak 4 miliony dolarů každý.

 

Private Practice

Název - Private Practice

Žánr - Lékařské drama

Vytvořil - Shonda Rhimes

Hudba - Michael Tolcher

Země původu - USA

Jazyk - ANgličtina

 

Výroba

Výkonní producenti - Shonda Rhimes

                         Marti Noxon

                        Betsy Beers

                         Mark Gondor

                        Mark Tinker

                      Jon Cowan

                            Robert Rowner

Délka epizody - 42 miin.

Lokalita - Los Angeles, Californie, USA

 

Přenos

Původní stanice - ABC

Vysílání seriálu - 2007 - ....