1.SÉRIE

První sezóna se týká pohybu Addison ze Seattlu do Los Angeles a jejich pokusů přizpůsobit se ve velmi odlišném pracovním prostředí v Oceanside Wellness Group, v soukromé praxi. První sezóna se také zabývá její nadějí na vztahy se svými novými spolupracovníky. Mezi ně patří její nejlepší přítelkyně Naomi Bennett, specialista na plodnost, Naomi a bývalý manžel Sam Bennett, který se specializuje na interní lékařství. Další kdopracuje v praxi je psychiatr Violet Turner, pediatr Cooper Freedman, alternativní léčitel Pete Wilder, a recepční Dell Parker. Všichni vlastní v praxi nějaký podíl. Charlotte King, která slouží jako šéfka nemocnice St Ambrose, pracuje s Oceanside Wellness i přes to, že nemají dobré vztahy se Samem a její sexuální vztah s Cooperem.

1.01- "In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere Else"

Režie: Mark Tinker

Scénář: Shonda Rhimes

Datum vysílání: 26.9.2007

Sledovanost: 14.41mil.

Addison rezignovala na své místo v Seattle Grace a vykonává práci v Oceanside Wellness centru v Santa Monice. Po příjezdu má Addison případ, který může ohrozit její budoucnost v centru. Addison se dozví, že ona a Sam jsou sousedy.

1.02 - "In Which Sam Receives an Unexpected Visitor"

Režie: Tony Goldwyn

Scénář: Mike Ostrowski

Datum vysílání: 3.10.2007

Sledovanost: 12.30mil.

Žárlivost mezi Addison a Naomi se stupňuje, když Cooper najme striptérku pro Sama. Lékaři pracují společně aby našli diagnózu dětské nemoci.

1.03 - "In Which Addison Finds the Magic"

Režie: Mark Tinker

Scénář: Shonda Rhimes&Marti Noxon

Datum vysílání: 10.10.2007

Sledovanost: 12.40mil.

Addison se svěří Peteovi o léčbě novomanželů, kteří mají potíže v jejich vztahu. Cooper se pokouší zjistit, proč čtyři sestry mají stejnou nemoc.

1.04 - "In Which Addison Has a Very Casual Get Together"

Režie: Arvin Brown

Scénář: Andrea Newman

Datum vysílání: 17.10.2007

Sledovanost: 8111.mil.

Addison zve své kolegy z Oceanside Wellness  do svého domu na párty, ale nikdo nepotvrdí pozvání, manželka ex-přítele Violet je na návštěvě ve Wellness centru kvůli léčbě, a Violet z toho není příliš šťastná. Cooper radí mladému pacientovi, který je zamilovaný, a Sam se objeví na své první talk show k podpoře jeho knihy.

1.05 - "In Which Addison Finds a Showerhead"

Režie: Julie Anne Robinson

Scénář: Shonda Rhimes&Marti Noxon

Datum vysílání: 24.10.2007

Sledovanost: 11.77mil.

Se všemi povzbuzeními od přátel, se Addison snaží přestat myslet na Peta. Cooper není rád, že Allan, Violetin ex, je na klinice. Naomi a Sama dcera Maya, tajně požádá  Addison o lékařskou pomoc.

1.06 - "In Which Charlotte Goes Down the Rabbit Hole"

Režie: David Solomon

Scénář: Jenna Bans

Datum vysílání: 31.10.2007

Sledovanost: 11.21mil.

Charlotte se nechá léčit od Peta, protože trpí nespavosti. Naomi je na své první schůzce od střední školy, zatímco Cooper má podezření, že zranění jeho pacienta nejsou nehody, a pacient Addison a Naomi je žádá, aby utajitly její plodnost před jejím manželem.

1.07 - "In Which Sam Gets Taken For a Ride"

Režie: Jeff Melman

Scénář: Emily Harpern

Datum vysílání: 14.11.2007

Sledovanost: 11.45mil.

Zatímco Sam se ocitne uprostřed nebezpečného volání, mít lásku, nebo alespoň sex, v Oceanside Wellness centru se Pete a Addison rozhodnou posunout jejich vztah na další úroveň. A Violet požádá Coopera o  "přátelství s Výhodami ".

1.08 - "In Which Cooper Finds a Port In His Storm"

Režie: Mark Tinker

Scénář: Lauren Schmidt

Datum vysílání: 21.11.2007

Sledovanost: 8.44mil.

Cooper se vrací do online seznamky s překvapujícími výsledky, Addison se dozví o nemocných od Violet; Naomi a Sam léčí nemocné v klášteře, a Addison s Petem se snaží pomoct nezletilé matce.

1.09 - "In Which Dell Finds His Fight"

Režie: Wendey Stanzler

Scénář: Ayanna Floyd

Datum vysílání: 5.12.2007

Sledovanost: 10.36mil.

Oceanside se zaměřuje na plodnost a začne tatínky zaškolovat ve třídě, Sam a Naomi se snaží přijít na to, kde je momentálně jejich vztah. Cooper začíná tajný románek s kolegou.