2.SÉRIE

V druhé sezóně má praxe finanční potíže. Naomi přizná Addison, že jsou v nebezpečí ztráty praxe kvůli nezaplaceným dluhům, to způsobí, že Addison to řekne Samovi. To zase způsobí v praxi, že z Addison je nový šéf. Nad OW byla otevřená nová praxe, Pacifik Wellcare, která se nachází ve stejné budově jako Oceanside Wellness, šéfkou je Charlotte a to způsobí zmatek pro ni a Coopera.
Další happening v této sezóně je dynamika mezi Samem a Naomi až ve finále si uvědomují, že nemohou být přáteli, ani v romantickém vztahu jako Cooper a Charlotte. Addison byl romanticky zapletená s Kevinem Nelsonen (hraje ho David Sutcliffe), policistou, ale později si uvědomí, že jejich vztah nevede nikam. Ke konci sezóny, Addison se zamiluje do kardiovaskulárního chirurgs Noaha Barnesr, který, jak to dopadá, je ženatý a čeká své první dítě. Záležitosti stávají čím dál složitější, když si Addison uvědomí, že Noemova žena je jeden z jejích pacientů.

Archer Montgomery (Grant Show), Addisonin Playboy bratr, také ojediněle způsobí problémy pro ni a Naomi. Archer tají, že má agresivní nádor na mozku, který byl později diagnostikován jako parazit. Addison hledá odbornou pomoc u svého bývalého manžela, neurochirurga Derek Shepherd (Patrick Dempsey). Po úspěšném zákroku Dereka, přistihne Addison Archera, jak se vrací zpět ke svým starým zvykům a podvádí Naomi.

Violet zamíchá její vlastní drama, když se začne vídat se Sheldonem (Brian Benben), který pracuje pro Pacifik Wellcare a Petem. Během druhé poloviny sezóny, Violet zjistí, že je těhotná, ale neví, kdo je otcem jejího dítěte. Mezitím, Dell zápasí s jeho vlastním problémem způsobeným jeho bývalou přítelkyní drogově závyslou a bojuje o opatrovnictví své dcery Betsey.

Některé lékařské případy, které způsobí rozruch a napětí mezi lékaři na soukromé praxi, byla otázka umělého přerušení těhotenství (první v praxi), sexuální aktivitu 12 let, spojené embro pro dvě matky, a mladý pár, který se později ukáže, že byli sourozenci.