6.SÉRIE

První ze třinácti dílů šesté série bude odvysílaný 25. září 2012. Private Practice bylo obnoveno pro šestou série 11. května 2012. Bylo potvrzeno, že se Tim Daly do seriálu nevrátí a že Kate Walsh po odvysílaných 13 dílech ze seriálu odchází. V některých rozhovorech Shonda Rhimes naznačila, že se v téhle sérii objeví smrt, pár miminek, pravděpodobně návrat někoho oblíbeného a možná se uskuteční svatba. Také kolují drby, že se bude natáčet hudební epizoda a že se vrátí Audra McDonald. Paul Adelstein potvrdil, že bude natáčet 12. epizodu šesté série.

6.01 - "Aftershock"

Režie: Mark Tinker

Scénář: Barbie Kligman

Datum vysílání: 25.9.2012

Sledovanost: 6.45mil.

Addison si zvyká na svůj nový život poté, co se rozhodla mezi Jakem a Samem. Violet se obává nejhoršího, když se Pete neukáže u soudu na předběžném slyšení. Charlotte přísahá Cooperovi, že neprozradí šokující novinu. Mezitím Amelie oslavuje jeden rok své střízlivosti a Sheldon se znovu sbližuje se svou bývalou ženou.

 

6.02 - "Mourning Sickness"

Režie: Ed Ornelas

Scénář: Jennifer Cecil

Datum vysílání: 2.říjen 2012

Sledovanost: 6.01 mil.

Během sté epizody Private Practice se doktoři sejdou u Addison kvůli nějaké oslavě a zároveň budou vzpomínat na svou minulost. Mezitím Sheldon vyšetřuje pacienta se sebevražednými sklony, který přizná něco velmi šokujícího.

 

6.03 - "Good  Grief"

Režie: Bethany Rooney

Scénář: Gabe Fonesca

Datum vysílání: 9.říjen 2012

Sledovanost: 6.00 mil.

Poté, co Violet vyslechne pacientovo hrůzu nahánějící přiznání, poprosí Sheldona o radu. Mezitím se Addison snaží udržet svůj žal v tajnosti, Cooper s Charlotte se snaží přizpůsobit nové situaci a Sam konfrontuje Sheldona kvůli jeho sebezapření.

 

6.04 - "You Don't Know What You've Got Till It's  Gone"

Režie:  Ann Kindberg

Scénář: Fred Einesman

Datum vysílání: 23.říjen 2012

Sledovanost: 4.58mil.

Sheldon se obává nejhoršího, když zmizne holčička na pohotovosti, Addison se s Jakem neshodne kvůli jedné z jeho pacientek a do nemocnice Saint Ambrose přijde nový doktor. Mezitím se Stephanie vyptává Sama na jeho minulost s Addison.

 

6.05 - "The Next Episode"

Režie: Jeannot Szwarc

Scénář: Zahir McGhee

Datum vysílání: 13.listopad 2012

Sledovanost: 3.72mil.

Reality show, která se točí kolem Sama, vnese trochu světla na problémy v osobním životě jeho kolegů. Mezitím Samova matka vyhledá jeho pomoc poté, co její šéf onemocní. A pátrání po holčičce, která se ztratila v St. Ambrose, pokračuje.

 

6.06 - "Apron Strings"

Režie: Amyn Kadelari

Scénář: Elizabeth J.B. Klaviter

Datum vysílání: 20.listopad 2012

Sledovanost: 4.24mil.

Addison se bude muset potýkat s další výzvou v roli matky, když se objeví Henryho biologická matka s prosbou, aby se mohla více zapojit do Henryho života. Mezitím se Addison znovu shledává se svou mentorkou, která ji sdělí velmi bolestivé tajemství.

 

6.07 - "The World According to Jake"

Režie: Allison Liddi Brown

Scénář: Christopher Fife

Datum vysílání: 21.listopad 2012

Sledovanost: 3.76mil.

 

6.08 - "Life Support"

Režie: Mark Tinker

Scénář: Jennifer Cecil & Barbie Kligman

Datum vysílání:  4.prosinec 2012

Sledovanost: 4.42mil.

V epizodě točící se kolem Coopera budeme sledovat jeho život od početí dětí až po ošklivou hádku s Charlotte, která ohrozí život trojčat. Mezitím Violet utěšuje kamarádku, která bude muset odpojit sévho partnera od přístrojů.

 

6.09 - "I'm Fine"

Režie: Scott Printz

Scénář: Gabe Llanas

Datum vysílání: 11.prosinec 2012

Sledovanost: 3.87mil.

Ve smutném období svého života nalezne Sheldon štěstí po boku nové ženy. Mezitím vzrůstá jeho podezření vůči jeho pacientu Nickovi a jeho roli v případu zmizení Sarah.

 

6.10 - "Georgia on My Mind"

Režie: Karen Gaviola

Scénář: Jennifer Cecil & Barbie Kligman

Datum vysílání: 18.prosinec 2012

Sledovanost: 3.84mil.

Charlotte rozčiluje doktory kvůli tomu, že i nadále řídí nemocnici Saint Ambrose, i když má nařízený klid na lůžku. Mezitím Mason začne ve škole vyvádět hlouposti ze strachu, že Charlotte nikdy nemocnici neopustí.

 

6.11 - "Good Fries Are Hard to Come By"

Režie: James Larkin

Scénář: Elizabeth J.B. Klaviter & Zahir McGhee

Datum vysílání: 8.leden 2013

Sledovanost: 4.01mil.

Amelie, která je teď víc než rok střízlivá a zlepšuje se jí psychický stav, absolvuje řadu katastrofálních rande naslepo, které jí zařídili doktoři z ordinace. Poté, co zapřísáhá, že už bude nadosmrti sama, začně spolupracovat s Jamesem na jednom lékařském zákroku, který vyústí ve večeři. A tahle večeře vyůstí v něco naprosto neočekávaného.

 

6.12 - "Full Release"

Režie: Ann Kindberg

Scénář: Eric Haywood

Datum vysílání: 15.leden 2013

Sledovanost: 4.10mil.

Amelie, která je teď víc než rok střízlivá a zlepšuje se jí psychický stav, absolvuje řadu katastrofálních rande naslepo, které jí zařídili doktoři z ordinace. Poté, co zapřísáhá, že už bude nadosmrti sama, začně spolupracovat s Jamesem na jednom lékařském zákroku, který vyústí ve večeři. A tahle večeře vyůstí v něco naprosto neočekávaného.

 

6.13 - "In Which We Say Goodbye"

Režie: Mark Tinker

Scénář: Shonda Rhimes

Datum vysílání: 22.leden 2013

Sledovanost: 6.81mil.

Naomi se vrací, aby stála po boku Addison při jejím svatebním dni. Cooper bojuje s různými překážkami spojenými s tím, že se stal otcem v domácnosti. A Violet rozbíhá nový projekt, který je blízký jejímu srdci.